High quality and tons of Love

Rawito je fér k zákazníkom aj dodávateľom. Vyrábame produkty z najlepších bio surovín svetaa dodávajú nám ich malé farmy, ktoré osobne poznáme. Podporujeme poctivých poľnohospodárov, ktorísa starajú o zdravú krajinu vo svojej krajine.

Čokoláda

Pochúťka s tisícročnou históriou v unikátnom Rawito-zložení. Chrumkavá čokoládová poleva výborne rozvíja chuť nanukov a súčasne bráni ich vysychaniu. 

Svetlá čokoláda

Je krémová, rozplynie sa na jazyku, a keď zavriete oči, cítite ju ešte druhý deň. Obsahuje kakaové maslo lisované za studena, prvotriedny lucumový a baobabový prášok, k tomu 25 % panenského kokosového oleja.

Biofarma Kokoa Kamili, Tanzánia

Tmavá čokoláda

Naša tmavá čokoláda je kráľovnou medzi čokoládami. Obsahuje 75 % kakaovej hmoty odrody Criollo. Vyznačuje sa vysokým obsahom kakaového masla. Navyše obsahuje 25 % panenského kokosového oleja.

Biofarma Kokoa Kamili, Tanzánia

Orechy

Orechy sú esenciálnou surovinou väčšiny našich produktov. Tvoria značnú časť ich objemu, dobre chutia a obsahujú zdraviu prospešné látky. Navyše zdobia povrch našich nanukov!

Arašidové maslo

Krémovo hustá chuť arašidového masla zostáva na jazyku ešte dlho po tom, ako je zmrzlina zjedená. Obaľujeme ho do tej najlepšej horkej čokolády a oboje dohromady tvorí božskú chuť jedného z našich najpredávanejších nanukov.

Biofarma GrowTech, Egypt

Kešu orechy

Kešu orechy sú základom väčšiny našich nanukov. Lisujeme z nich kešu mlieko, ktoré má lahodnú smotanovú chuť a jemnú vôňu. Dobre sa kombinuje s ďalšími ingredienciami. Je skvelé samotné a ešte lepšie v Rawito nanukoch.

Biofarma Mimcashew, Ghana

Kokos

Šťavnatá tropická chuť tých najlepších kokosov na svete je v Rawito nanukoch zabalená do prvotriednej horkej čokolády. Akoby ste jedli čerstvý kokos spadnutý z palmy priamo na africkú pláž.

Biofarma True Coco, Ghana

Lieskové oriešky

Lieskové orechy sú zásobárňou zdravej energie. Majú charakteristickú jemnú chuť, ktorá v Rawito nanuku skvele doplní prvotriednu čokoládu z tanzánskej plantáže.

Biofarma Altalanga Acianda Agricola, Taliansko

Mandle

Bez mandlí by to nešlo. Bezpečne spoznáte ich charakteristickú vôňu aj chuť, ktorú nemožno ničím nahradiť. Mandle majú priam zázračné účinky na ľudské zdravie a obsahujú veľa dôležitých vitamínov a živín.

Biofarma Italian Almond, Taliansko

Ovocie

Ovocie je v našich produktoch samozrejmosťou. Prirodzene sladké, plné chuti a živín, starostlivo vybrané v rôznych kútoch sveta.

Baobab

Baobabu hovoria africkí domorodci „strom života“. Je ikonou africkej savany a plodí mimoriadne ovocie so zázračnými účinkami na ľudské zdravie. V Rawite používame výhradne baobab sušený na slnku priamo na mieste zberu. Zachováva si tak najviac energie a živín.

Biofarma Baobab, B´Ayoba, Zimbabwe

Datle

Energetická, minerálna a vitamínová bomba, ktorú používame na zdravé dosladzovanie zmrzliny. Naše datle sú šťavnaté a plné afrického slniečka, šetrne skladované a spracované.

Biofarma Doudjebel, Tunisko

Ostatné

Sú tu aj ďalšie ingrediencie, bez ktorých by produkty Rawito neboli tým, čím sú. 

Pramenitá voda

Bez vody by nebol život ani zmrzlina. Pre Rawito využívame vodu z vlastného šumavského prameňa, krištáľovo čistú. Všetky naše výrobné aj vedľajšie procesy sú nastavené tak, aby sme vodu čo najviac šetrili a z veľkej časti ju vyčistenú vraciame späť do prírody.

Svatá Máří, Šumava, Česká republika

Vanilka

Vo vanilke je cítiť vôňu diaľok aj mamičkinej kuchyne? V Rawite nájdete prvotriednu vanilku šetrne pestovanú a spracovanú tradičnými postupmi tak, aby si zachovala silnú prirodzenú vôňu.

Biofarma The Madagascar Vanilla Company

Dodávatelia

Vyberáme tie najlepšie ingrediencie vypestované šetrne k prírode aj ľuďom. Pomáhame rozvoju spravodlivých pracovných podmienok tam, kde je to najviac potrebné.